Dijital Pazarlama Hizmeti

Dijital Pazarlama Hizmeti

Dijital Pazarlama Hizmeti

Dijital Pazarlama hizmeti ve çözümleri, markanızın dijital dünyada potansiyel müşterilerine ulaşabilmesini sağlar. Geleneksel pazarlama araçlarının aksine, internet ve sosyal medya platformları aracılığıyla potansiyel müşterilerinize ve hedef kitlenize daha kolay ulaşırsınız.

Dijital Pazarlama Hizmeti

Dijital Pazarlama Hizmeti ve Çözümleri; Gerek markanız veya şirketiniz gerekse dijital ortamda yayınladığınız bir projeniz olsun. Hedef kitlenize ulaşabilmeniz, projeyi duyurmanız, yeni müşteri/kullanıcı edinmeniz ve bu kullanıcıların satın alma yapmalarını sağlamanız bu hizmet aracılığıyla gerçekleşiyor.

Yeni başlayan bir çok girişim veya bireysel kullanıcı bu işi kendi başlarına halletmeye çalışıyor. Bunun temel sebebi çıkacak maliyetleri en aza düşürme düşüncesi olsa da, uzun vadede google, facebook gibi platformlar üzerinden yapılan harcamalar yüksek rakamlara ulaşabiliyor. Dijital pazarlama kampanyalarında yapılan hatalar yüzünden harcama oranları yükselerek performans kaybına sebebiyet vermektedir.

Mobil cihazların yaygınlaşması, internet bant genişliğinin artması ve neredeyse her kişinin tüm ihtiyaçlarını internet mecrası üzerinden gidermesi ile birlikte pazarlama dünyasında da köklü değişikliklere gidiliyor. 7.75+ milyar insanın yaşadığı dünyamızda 4.54 milyar internet kullanıcısı, dünya nüfusunun %59’u, 3.80 milyar sosyal medya kullanıcısı, dünya nüfusunun %49’u, 5.19 milyar mobil kullanıcısı, dünya nüfusunun %67’sini oluşturuyor.

Ülkemizde de durum pek farklı değil. 82,4 milyon nüfusa sahip ülkemizde, nüfusun %72’sini oluşturan 59.36 milyon İnternet kullanıcısı, nüfusun %63’ünü oluşturan 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı, nüfusun %53’ünü oluşturan 44 milyon aktif mobil sosyal medya kullanıcısı mevcut. Bu sayı hızlı şekilde artmaya ve internet üzerinden satın alma alışkanlıklarını da bu doğrultuda yükseltiyor. Dijital dünyanı hayatımıza her alanda girmesiyle beraber, dijital pazarlamanın önemi her geçen gün artıyor.

Dokthor Agency olarak markanızın hedefleri doğrultusunda size en uygun stratejileri belirliyoruz. Dijital dünyada maliyetlerinizi düşürmek, marka bilinirliğinizi arttırmak ve yeni müşteri kazanmanız için size en uygun hizmeti ve çözümlerini sunuyoruz. Dijital pazarlamanın en büyük avantajlarından birisi reklam sonuçlarının ölçülebilir olmasıdır. Bu sayede vermiş olduğunuz reklamın karşılığını alıp almadığınızı rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Neden Dijital Pazarlama Danışmanlığı?

Geleneksel pazarlama yöntemlerinden olan televizyon, radyo ve dergi gibi alanlara reklam verildiği zaman o reklamı kaç kişinin gördüğünü, izlediğini, okuduğunu ve bunun ne kadarının satışınızı etkilediğini görmek ya da tahmin etmek olası olmamaktadır. Dijital pazarlama aracılığıyla oluşturulan bir kampanyada geri dönüşün ne şekilde olduğunu gözlemlenebilir olduğundan elde edilen sonuçlardan yola çıkarak stratejiler geliştirilebilmektedir. Bu sayede daha verimli reklam kampanyaları düzenlenip, potansiyel müşterilerinize daha rahat ulaşmanız için zemin hazırlar.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.