Profesyonel
Sosyal Medya
Yönetimi
Sosyal medya yönetimi, markaların belirli stratejiler doğrultusunda, sosyal medya hesaplarının yönetme ve yürütme sürecidir. Günümüzde Sosyal Medya Kurum ve İşletmeler için tercihten çok bir zorunluluktur. Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin ve sektörünüzün gerektirdiği arda kalan tüm sosyal mecralarda, profesyonel sosyal medya yönetim hizmetlerimizle rakiplerinizin önüne geçin.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi, kurum ve işletme veya markanızın sosyal medyadaki varlığı yönetme sürecidir. Marka bilinirliğini artırma odaklı özel uygulamalar ve teknikler vasıtasıyla varlığınızı güçlendirerek mümkün olan en fazla kişiye erişmenizi sağlıyoruz.

Dokthor Agency olarak organik kitle gelişiminin markalar için önemi her fırsatta dile getiriyoruz. Bu sebepten dolayı hiç bir şekilde organik olmayan (bot, sahte takipçi) hizmeti vermiyoruz. Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Google Plus, Pinterest, Foursquare gibi bir çok sosyal medya ağında hizmet veriyoruz. Ancak her sosyal medya ağı her işletme için uygun olmadığından dolayı yapılan incelemeler neticesinde hangi sosyal medya mecraların sizler için uygun olduğunu tespit ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi başlamadan önce, sektörünüz ve hedef kitleniz göz önünde bulundurulup, benzer kurum ve işletmelerin sosyal medyadaki durumları analiz edilir. Analiz sonucunda Sosyal Medya Stratejisi geliştirilir. Rakiplerin yakından takip edilmesi, gerçek zamanlı hamle yapmanıza olanak tanır.

Sosyal Medya ekibimiz kurum ve işletmenizin hangi sosyal ağlarda nasıl bir yol planı izleyeceğini, markanızı nasıl konumlandıracağını, nasıl bir dille bir içerik stratejisi işleneceğini belirler.

Sosyal Medya İçerik Takvimi ve Planlama

Sosyal Medya İçerik Takvimi, kurum ve işletmenizin sosyal medya üzerinde ay içerisinde paylaşılacak tüm içerikler planlamasını yapıyoruz. Bir önceki aydan itibaren gelecek ayın tüm planlamaları sizin tarafınıza iletilip süzgeçten geçirilip/onaylatılarak paylaşım için hazır hale getirilir.

Gündemi belirleyen konulara dair markalarınıza özel içerikler oluşturulup. Eş zamanlı olarak paylaşılmasına dikkat edilir. Bu sayede sosyal medyada konulardan uzak kalınmaz.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

Etkili ve Dikkat Çekici Tasarımlar

Ülkemizde okuma oranının düşük olması görsel medyayı daha ön plana çıkartıyor. Bu sebepten dolayı görsel içeriğin dikkat çekici olmasına önem veriyoruz.

İçeriklerinizle uyumlu, markanızın sosyal medya kimliği doğrultusunda görselleriniz tasarlanıyor. Görsel tasarımlar markanın sosyal medyadaki en büyük destekçisidir.

Takip ve Yönetimi

Sosyal Medya Kanalları üzerinden kurum ve işletmelerinizin tüm sosyal ağlar üzerinden gelen mesajlar, yorumlar en hızlı şekilde cevaplanarak takipçilerinizle iletişim sağlanır.

Herhangi bir şekilde sizi sosyal medya üzerinden takip etmeyen, fakat firmanız hakkında konuşan sosyal medya kullanıcılarının takibi ve taranması yapılıp, markanızın itibar yönetimi ve iletişimi sağlanır.

Müşteri ilişkileri yönetiminin dijital dünyadaki adı diyalog yönetimidir. Potansiyel müşteriniz olabilecek kullanıcılarla iletişime geçilerek, potansiyel müşteriniz ve marka arasında uzun süreli sadakat yaratılır.

Marka hakkında sosyal medya oluşabilecek her türlü kriz süreci önceden planlanarak, kriz anlarında nasıl bir yol izleneceği belirlenir.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

Aylık Raporlama

Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar, reklamlar ve diğer çalışmalar aylık olarak düzenli şekilde raporlanır. Sosyal medyada almış olduğunuz etkileşimler sayısal verilerle tarafınıza sunulur. Yapılan reklam çalışmalarındaki dönüşüm oranları ve diğer verilerde tarafınıza detaylı olarak raporlanır.

Bir sorunuz mu var, nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz?
ÜCRETSİZ Bire Bir Danışmanlık Alın

Hemen arayın
0555 188 23 01
ya da

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.