Film Dersleri adından da anlaşılacağı üzere, sinemayla amatör ya da profesyonel ilgilenen kişilere yönelik eğitim veren bir platform. Platform üzerinde Film Yapım Atölyeleri, Senaryo Yazarlığı, Yönetmenlik, Görüntü Yönetmenliği ve diğer branşlarda gerek Türkiye’de, gerekse uluslararası olarak kariyerinde kendisi ispatlamış uzman eğitmenler tarafından gerçekleşen eğitimler düzenleniyor.

Sinemayla amatör ya da profesyonel ilgilenen kişilere yönelik bir eğitim platformu görevini gören Filmdersleri.com’un tasarımı tekrardan ele alınarak düzeltildi. Ardından front-end ve back-end programlaması yapıldı. Ödeme sistemi aktif edilerek, site hazır hale getirildi.

Fikirlerini filme dönüştür.

Film severler tarafından tasarlandı.
camera-min
filmreel-min
movie-min

Film Dersleri logosu, bir filmin bütün aşamaları düşünülerek özenle tasarlandı.

Çevrimiçi eğitim

platformu.

Sinemayla amatör ya da profesyonel ilgilenen kişilere yönelik bir eğitim platformu görevini gören Filmdersleri.com’un tasarımı tekrardan ele alınarak düzeltildi. Ardından front-end ve back-end kodlaması yapıldı. Ödeme sistemi aktif edilerek, site hazır hale getirildi.

Kurum online ve offline atölyeleri kendilerine özel kodlanmış site yazılımı sayesinde, rahatlıkla gerçekleştirebiliyor.

Kullanıcı odaklı

tasarım.

Farklı çözünürlüklerde kullanıcı deneyimine odaklanılmış tasarımıyla, Film Dersleri ziyaretçilerine güzel bir deneyim sunuyor.

Filmdersleri-iPadv1-min
Filmdersleri-mobil

Mobil

deneyim

Film Dersleri tüm cihazlara uyumlu tasarım deyimini sunuyor. Kullanıcılar ister mobil, isterse tabletlerinden kolaylıkla siteye giriş yapıp eğitim satın alabiliyor.

Pazarlama

yönetimi.


Sıfırdan başlanan projenin sosyal medya stratejisi hazırlanıp, hazırlanan strateji doğrultusunda kısa sürede hedef kitleye organik bir şekilde ulaşılması sağlandı. Kitleyi sürekli konuşur halde tutmak için sosyal medya içerik takvimi hazırlanarak, marka ile kitlenin sürekli konuşması sağladı.

Kurumun düzenlemiş olduğu atölyeler için içerikler hazırlanıp, reklam süreçleri yönetildi. Film Dersleri’nin düzenlemiş olduğu etkinlik – atölyelerde fotoğraf/video çekimi ve canlı yayınlar yapılarak, anlık olarak paylaşımlar yapıldı.

Dijital pazarlama kampanyalarıyla potansiyel müşterilere ulaşılması sağlandı.

Film Dersleri Instagram hesabından kareler ve bazı istatistikler.

0
M+
Kişiye erişim
0
M+
Gösterim
Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.